UWAGA
Informujemy klientów, że od 18.03.2020 firma będzie czynna w ograniczonym zakresie. Godziny otwarcia od 8:30 do 16:30.
Prosimy o ograniczenie bezpośrednich kontaktów z naszymi pracownikami do minimum, a płatności najlepiej wykonywać kartą.
O zmianach będziemy informować na bieżąco.

NAKLEJKI DRUKOWANE

Naklejki na zamówienie
NAKLEJKI NA ZAMÓWIENIE

Wykonujemy wodoodporne naklejki w dowolnych ilościach, rozmiarach, kształtach i kolorach. Wysokiej klasy drukarka pozwala na jednoczesny druk w wysokiej jakości (opcjonalnie – do 1440 dpi) oraz wycinanie skomplikowanych naklejek. Pozwala to na druk tekstów wielkości 6 punktów. Praktycznie nie mamy ograniczeń w żadną stronę w ilościach i wielkości etykiet.

Drukujemy na samoprzylepnej folii matowej lub z połyskiem oraz na foliach transparentnych. Druk jest odporny na warunki atmosferyczne. W celu zwiększenia odporności na promieniowanie UV lub uszkodzenia mechaniczne istnieje możliwość zalaminowania naklejek folią ochronną. Użycie  odpowiedniego laminatu  zamieni naklejkę w podłogową.
Standardowo naklejki otrzymują Państwo na jednym arkuszu z naciętymi kształtami etykiet które można pojedynczo odklejać.
Wykonujemy również samoprzylepne plomby gwarancyjne na specjalnej folii plombowej, która rwie się na strzępy podczas odrywania.

Tu zobaczysz porównanie druku z 4 i 6 kolorów

Instrukcja umieszczania naklejek na płaskich powierzchniach

Naklejki nacinane
Inne nadruki bez nacinania