DRUK WIELKOFORMATOWY

DRUK WIELKOFORMATOWY odporny na wodę i UV

Wielkoformatowy druk ekosolwentowy sprawdza się najlepiej w przypadku jednostkowych lub niskonakładowych realizacji w dużym formacie, nieopłacalnych lub niemożliwych do wykonania tradycyjnymi technikami poligraficznymi.

Prawie każdy pomysł klienta może zostać u nas wydrukowany, wystarczy tylko odpowiednio przygotować projekt i dostarczyć go do nas. Nasi pracownicy pomogą w dobraniu materiału, rodzaju druku oraz sposobu wykończenia, aby najlepiej spełniał Państwa wymagania. Oferujemy również przygotowanie projektu plastycznego do druku w oparciu o powierzone materiały klienta.

Drukujemy atramentami ekosolwentowymi. Odporność na warunki zewnętrzne (promieniowanie UV, wodę itp.) producent określa na średnio dwa lata. Nie oznacza to, że taki wydruk nagle zniknie po tym czasie. Następuje stopniowa utrata kolorów. W praktyce wydruki na zewnątrz wytrzymują nawet 5 lat lub dłużej bez dodatkowego laminowania folią UV. Ostateczna trwałość wydruku uzależniona jest od materiału na jakim drukujemy oraz miejsca jego użytkowania. Prace możemy dodatkowo zabezpieczyć laminatami UV podwyższającymi ich trwałość nawet kilkukrotnie. Gotowe wydruki możemy umieszczać na płytach (np. PCW), wyklejać na planszach, pojazdach, foliach magnetycznych oraz umieszczać w kasetonach podświetlanych.

Wysoka jakość w standardzie. Druk 6-cioma kolorami.

Tu zobaczysz porównanie druku z 4 i 6 kolorów

Ceny druku wielkoformatowego
WIELKOFORMATOWY EKSPRES

Z uwagi na duże zainteresowanie wprowadziliśmy usługę druku wielkoformatowego realizowaną na poczekaniu. Usługa kierowana jest do osób, dla których najważniejszym kryterium jest krótki czas oczekiwania na wydruk.

Ceny na druk wielkoformatowy express
Ceny na laminowanie wielkoformatowe