Infolinia 500 800 014

O LAMINOWANIU OGÓLNIE

Laminowanie to jedna z najbardziej rozpowszechnionych form zabezpieczania druków i dokumentów przed zniszczeniem. Pokryte folią materiały reklamowe, zdjęcia lub dokumenty nabierają sztywności, trwałości oraz jaskrawszych kolorów. Stają się przez to atrakcyjniejsze, a jednocześnie odporne na wilgoć. Nie ścierają się, nie blakną i nie brudzą się. Dokumenty mogą być laminowane zarówno dwustronnie jak i jednostronnie folią matową lub błyszczącą.

Dla dokumentów standardowych formatów – do A3 – oferujemy typowe laminowanie termiczne. Dla większych formatów – plakatów, fotografii wielkoformatowych – oferujemy laminowanie na zimno folię ochronną UV. Nałożenie folii zapewnia większą trwałość i odporność wydruków na działanie wilgoci i słońca. Dzięki temu uzyskują Państwo gwarancję, że umieszczone pod gołym niebem prace będą wyglądały tak samo po dłuższym czasie niezależnie od działaj±cych na nie warunków atmosferycznych.

Ceny laminowania dokumentów do A3

Laminowanie dokumentów to doskonały sposób na zabezpieczenie wydruku przed uszkodzeniami mechanicznymi i wilgocią. Taki sposób zabezpieczania najczęściej stosowany jest w przypadku menu, certyfikatów, instrukcji oraz w sytuacjach kiedy wydruk narażony jest na kontakt z wodą (regulaminy, karnety na basen i siłownię).

  1. Laminaty samoprzylepne.
  2. Laminaty z kolorowym tłem.
  3. Laminaty z otworami do wpinania w skoroszyty.
  4. Laminaty po których można pisać.
  5. Laminaty miękkie z fakturą (wzorkiem) np. do menu.
Ceny foliowania do A3
Ceny laminowania wielkoformatowego