KOSZULKI Z NADRUKIEM

NADRUKI NA KOSZULKACH (lub INNYCH TKANINACH)
NADRUKI PEŁNOKOLOROWE

Pełnokolorowe fotonadruki na koszulkach (lub innych tkaninach bawełnianych). Możliwe jest wykonanie pojedynczych sztuk oraz krótkich serii. Transfery wykonywane są na tkaniny poprzez bezpośrednie wprasowanie. Możliwe jest wykonanie fotonadruków na koszulkach (lub innych materiałach) powierzonych przez klienta po dokonaniu próby odporności tkaniny na prasowanie w temp. 180°C. Mogą to być na przykład; bawełniane koszulki T-shirt, torby bawełniane, poduszki, itp.

Temperatura prania do 40°C. Najlepiej ręcznie na lewej stronie.

Przygotuj projekt, rysunek lub zdjęcie według własnego pomysłu w swoim ulubionym programie graficznym. Następnie zapisz go najlepiej w formacie JPG, PDF lub TIF.

Koszt nadruku kolorowej grafiki lub zdjęcia
NAPISY i PROSTE ZNAKI GRAFICZNE

W przypadku napisów i prostych kształtów w jednym kolorze doskonale sprawdzają się nadruki na tkaninach folią gładką (flex) lub aksamitną (flock). Świetnie nadają się na odzież sportową, flagi, numery startowe i odzież roboczą. Charakteryzują się wysoką trwałością.

Temperatura prania do 80°C. Najlepiej ręcznie na lewej stronie.

Przygotuj rysunek w programie CorelDraw lub podobnym. Czcionki zamień na krzywe pamiętając by użyć maksymalnie 2 kolorów. Projektuj w skali 1:1 nie przekraczając formatu A3 (pionowo).

Koszt nadruku prostej lub nacinanej do kształtu grafiki