...

KOSZULKI Z NADRUKIEM

NADRUKI NA KOSZULKACH (lub INNYCH TKANINACH)
NADRUKI PEŁNOKOLOROWE

Wykonujemy nadruki na koszulkach i innych tkaninach bawełnianych. Oferujemy możliwość personalizacji, dzięki czemu każda koszulka staje się unikatowa. Skorzystaj z naszej usługi, aby wyrazić swoją kreatywność i promować swoją markę lub wydarzenie! Możliwe jest wykonanie pojedynczych sztuk oraz krótkich serii.
Nadruki wykonywane są na koszulkach poprzez bezpośrednie wprasowanie zadrukowanego nośnika w tkaninę. Nazywane jest to termotransferem lub tzw. Direct-to-film (DTF). Możliwe jest wykonanie fotonadruków na koszulkach lub innych tkaninach bawełnianych powierzonych przez klienta po dokonaniu próby odporności tkaniny na prasowanie w temp. 180°C. Mogą to być na przykład; bawełniane koszulki T-shirt, torby bawełniane, poduszki, itp.
Przygotuj projekt, logo lub zdjęcie według własnego pomysłu w swoim ulubionym programie graficznym. Następnie zapisz go najlepiej w formacie JPG, PDF lub TIF, i dodaj do zamówienia.

Pranie: nie czyścić chemicznie, nie używać wybielaczy, używać łagodnych detergentów, maksymalna temperatura prania 60°C, nie suszyć w suszarce, prać i prasować odwrócone na lewą stronę.

NAPISY i PROSTE ZNAKI GRAFICZNE

W przypadku napisów i prostych kształtów w jednym kolorze doskonale sprawdzają się nadruki na tkaninach folią gładką (flex) lub aksamitną (flock). Świetnie nadają się na odzież sportową, flagi, numery startowe i odzież roboczą. Charakteryzują się wysoką trwałością.

Temperatura prania do 80°C. Najlepiej ręcznie na lewej stronie.

Przygotuj rysunek w programie CorelDraw lub podobnym. Czcionki zamień na krzywe pamiętając by użyć maksymalnie 2 kolorów. Projektuj w skali 1:1 nie przekraczając formatu A3 (pionowo).

 

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.