Infolinia 500 800 014

KOSZULKI Z NADRUKIEM

Koszt nadruku kolorowej grafiki lub zdjęcia
NADRUKI NA KOSZULKACH (I INNYCH TKANINACH)
NADRUKI PEŁNOKOLOROWE

Pełnokolorowe fotonadruki na koszulkach (lub innych tkaninach bawełnianych). Możliwe jest wykonanie pojedynczych sztuk oraz krótkich serii. Transfery wykonywane są na tkaniny poprzez bezpośrednie wprasowanie. Możliwe jest wykonanie fotonadruków na koszulkach (lub innych materiałach) powierzonych przez klienta po dokonaniu próby odporności tkaniny na prasowanie w temp. 180°C. Mogą to być na przykład; bawełniane koszulki T-shirt, torby bawełniane, poduszki, itp.

Temperatura prania do 40°C. Najlepiej ręcznie na lewej stronie.Przygotuj projekt rysunek lub zdjęcie według własnego pomysłu. Przygotuj rysunek w programie CorelDraw (do wersji X7, czcionki zamień na krzywe), lub w formacie TIFF ew. JPEG
Koszt nadruku prostej lub nacinanej do kształtu grafiki
NAPISY, PROSTE ZNAKI GRAFICZNE

W przypadku napisów i prostych kształtów w jednym kolorze doskonale sprawdzają się nadruki na tkaninach folią gładką (flex) lub aksamitną (flock). Napisy i znaki z kolorowej folii wycinanej ploterem tnącym. Świetne na odzież sportową, flagi, numery startowe i odzież roboczą. Wysoka trwałość.

Temperatura prania do 80°C. Najlepiej ręcznie na lewej stronie.

Przygotuj rysunek w programie CorelDraw (do wersji X7), czcionki zamień na krzywe, pamiętając, by użyć maksymalnie 2 kolorów.

Projektuj w skali 1:1 nie przekraczając formatu A3 (pionowo)