Infolinia 500 800 014

DRUK WIZYTÓWEK

Tanie wizytówki
Wizytówki express (w 30 min)
 
TANIE WIZYTÓWKI
Czas oczekiwania do 24h

Wizytówka wykonana w usłudze TANIE WIZYTÓWKI musi posiadać jednolity kolor tła i format 90×50 mm. W momencie składania zamówienia musi być gotowy projekt wizytówki (albo jest on w naszych zasobach, bądź zostanie dostarczony przez Zamawiającego).

W przypadku braku projektu wykonamy go na miejscu za dodatkową opłatą 20 zł. Cena dotyczy prostego projektu składającego się z samych tekstów lub tekstów i logo dostarczonego przez Zamawiającego.

WIZYTÓWKI EXPRESS
Czas oczekiwania do 0,5h

Wizytówka wykonana w usłudze WIZYTÓWKI EXPRESS musi posiadać jednolity kolor tła i format 90×50 mm. W momencie składania zamówienia musi być gotowy projekt wizytówki (albo jest on w naszych zasobach, albo zostanie dostarczony przez Zamawiającego).

W przypadku braku projektu wykonamy go na miejscu za dodatkową opłatą 20 zł. Cena dotyczy prostego projektu składającego się z samych tekstów lub tekstów i logo dostarczonego przez Zamawiającego. W przypadku wykonania przez nas projektu czas realizacji zlecenia wydłuży się o czas przygotowania projektu.

Ilość przekraczająca 300 sztuk i druk więcej niż jednego wzoru mogą wydłużyć czas oczekiwania.

WIZYTÓWKI STANDARD OFFSETOWE (powyżej 500 szt)
Czas oczekiwania do 7 dni roboczych

Standardowa usługa druku wizytówek pozwala na wydrukowanie dowolnego projektu bez ograniczeń dotyczących koloru tła. Usługa ta jest optymalnym rozwiązaniem dla osób, dla których czas realizacji nie jest głównym kryterium wyboru usługi.
Koszt zamówienia wizytówek w druku offsetowym zależny jest od wielu czynników, dlatego kosztorys jest sporządzany indywidualnie.
W tym celu prosimy o kontakt telefoniczny, lub e-mailowy.

 
WIZYTÓWKI Z QR CODE
Czas oczekiwania do 24h

wizytówki QR Code