Infolinia 500 800 014

WIZYTÓWKI

Wizytówki

TANIE WIZYTÓWKI
Czas oczekiwania do 24h

Wizytówka wykonana w usłudze TANIE WIZYTÓWKI musi posiadać jednolity kolor tła i format 90×50 mm. W momencie składania zamówienia musi być gotowy projekt wizytówki (np. jest w naszych zasobach bądź zostanie dostarczony przez Zamawiającego).

W przypadku braku projektu wykonamy go na miejscu za dodatkową opłatą 20 zł. Cena dotyczy prostego projektu składającego się z samych tekstów lub tekstów i logo dostarczonego przez Zamawiającego.

Cennik na wizytówki
WIZYTÓWKI EXPRESS
Czas oczekiwania do 0,5h

Wizytówka wykonana w usłudze WIZYTÓWKI EXPRESS musi posiadać jednolity kolor tła i format 90×50 mm. W momencie składania zamówienia musi być gotowy projekt wizytówki (np. jest w naszych zasobach, albo zostanie dostarczony przez Zamawiającego).

W przypadku braku projektu wykonamy go na miejscu za dodatkową opłatą 20 zł. Cena dotyczy prostego projektu składającego się z samych tekstów lub tekstów i logo dostarczonego przez Zamawiającego. W przypadku wykonania przez nas projektu czas realizacji zlecenia wydłuży się o czas przygotowania projektu.

Ilość przekraczająca 300 sztuk może wydłużyć czas oczekiwania.

WIZYTÓWKI STANDARD OFFSETOWE (powyżej 500 szt)
Czas oczekiwania do 7 dni roboczych

Standardowa usługa druku wizytówek pozwala na wydrukowanie dowolnego projektu bez ograniczeń dotyczących koloru tła. Usługa ta jest optymalnym rozwiązaniem dla osób, dla których czas realizacji nie jest głównym kryterium wyboru usługi.
Koszt zamówienia wizytówek w druku offsetowym zależny jest od wielu czynników, dlatego kosztorys jest sporządzany indywidualnie.
W tym celu prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy.

WIZYTÓWKI Z QR CODE - Czas oczekiwania do 24h