...
Papier – satynowany, mat lub połysk (140g, 200g), foto-połysk (240g)

Papier przeznaczony jest do druku krótkookresowych prac (zastosowanie wewnętrzne), bez kleju. Stosowany na plakaty, wydruki z programu CAD, tapety ścienne itp. Wydruki mogą być eksponowane na wiele sposobów, ich wymiana na nowe nie stanowi żadnego problemu. Wydruki mogą być mocowane do podłoża na taśmę samoprzylepną, w antyramie, w ramie ozdobnej, oprawione w listwy lub rurki plastikowe itp.


Folia monomeryczna (samoprzylepna)

Folia monomeryczna to podstawowe medium wykorzystywane w druku wielkoformatowym do zastosowań zewnętrznych i wewnętrznych. W przypadku druku farbami eco-solwentowymi z powodzeniem można ją stosować na zewnątrz bez konieczności laminowania przy aplikacjach krótkoterminowych nie narażonych na uszkodzenia mechaniczne. Przy dłuższej ekspozycji zewnętrznej powyżej 2-3 lat zalecane jest laminowanie przeciwko promieniowaniu UV.

Folia najczęściej stosowana jest do wyklejania tablic PCV, szyldów reklamowych, tablic informacyjnych, plansz prezentacyjnych i oklejania płaskich powierzchni (boki samochodów bez przetłoczeń, szyb wystawowych itp.). Doskonale nadaje się jako medium do druku naklejek. Grafiki wydrukowane na folii charakteryzują się dużym nasyceniem barw. Występuje w odmianach: błyszcząca, matowa, przeźroczysta.


Folia PCV Blackout

Gruba tkanina wykonana z PCV z czarną przekładką zabezpieczającą przed prześwitywaniem, o bardzo dużej odporności zarówno na warunki atmosferyczne jak i uszkodzenia mechaniczne. W odróżnieniu od folii banerowej idealnie gładka. Specjalna czarna przekładka niweluje możliwość przenikania promieni słonecznych przez materiał, przez co wydruk oświetlony tylnym światłem jest doskonale czytelny. Dzięki tym właściwościom doskonale nadaje się do zastosowań wystawienniczych np. Roll-up. Często oprawiany jest w listwy lub rurki plastikowe. Materiał jest wodoodporny.


Folia wylewana (samoprzylepna samochodowa)

Folia wylewana przeznaczona jest do wyklejania nierównych powierzchni. Najczęściej stosowana jest do oklejania pojazdów. Folie wylewane charakteryzują się bardzo wysokim nasyceniem kolorów oraz elastycznością umożliwiająca układanie w skomplikowanych przetłoczeniach trójwymiarowych. Po wygrzaniu charakteryzują się także pamięcią kształtu.


Canvas (płótno)

Tkanina o fakturze przypominającej płótno malarskie, przeznaczona do wewnętrznych zastosowań. Po naciągnięciu na ramy doskonale imituje obraz. Znakomicie nadaje się do aranżacji wnętrz. Wydruk na tym medium uzyskuje szlachetny wygląd i interesującą fakturę.


Folia backlight do podświetleń

Folia backlight zwana także kasetonową to sprawdzony materiał do produkcji wszelkiego typu kasetonów i podświetlanych materiałów promocyjno-reklamowych. W połączeniu z podłożem typu plexi stanowi gotowy produkt do umieszczania w kasetonach. Oferujemy dwa rodzaje folii translucentnej: z klejem i bez. Dla uzyskania lepszego nasycenia kolorystycznego po podświetleniu stosujemy zwiększone krycie atramentem.


Folia odblaskowa (samoprzylepna)

Jest specjalną folią dającą efekt „świecenia” światłem odbitym. Posiada doskonałe właściwości promieniowania zwrotnego. Druk na folii odblaskowej jest technologią powszechnie wykorzystywaną przy produkcji znaków drogowych. Stosowana na reklamy umieszczane przy drogach, gdzie odbijające się w nocy światło reflektorów samochodowych sprawia, że powierzchnia pokryta tą folią wydaje się świecić.


Folia One Way Vision (samoprzylepna na szyby)

Folia One Way Vision to perforowana folia z małymi okrągłymi otworami przepuszczającymi światło. Dzięki czarnemu klejowi jest mało widoczna od wewnątrz pomieszczenia lub pojazdu, a z zewnątrz widoczna jest nadrukowana grafika. Przeznaczona jest głównie do zastosowań na szybach wystawowych, szybach w pojazdach komunikacji miejskiej oraz szybach samochodowych.


Folia podłogowa (samoprzylepna)

Folia podłogowa jest to odmiana folii monomerowej przeznaczona do druku aplikacji podłogowych. Folia charakteryzuje się większa grubością, mocniejsza pigmentacja i specjalnym klejem ułatwiającym jej usuwanie. Stosuje się również ze specjalnymi laminatami antypoślizgowymi, które zapewniają trwałość aplikacji na podłodze i bezpieczne użytkowanie. Zastosowanie grafik podłogowych to niebanalny sposób na przyciągnięcie uwagi potencjalnych klientów do reklamowanego produktu.


Papier Blue Back Side

Papier billboard’owy z niebieskim podkładem izolującym od podłoża, który uniemożliwia prześwitywanie poprzednio naklejonych warstw plakatów od wewnątrz. Stosowany do billboard’ów we wszystkich formatach, plakatów reklamowych i informacyjnych. Przeznaczony głównie do krótkoterminowych zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych.

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.